Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Alicia Ogoms dołączyła do BKS-u Bielsko-Biała

fot. bks.bielsko.pl

W piątkowym meczu z Developresem SkyRes Rzeszów trener Bartłomiej Piekarczyk będzie mógł już skorzystać z nowej środkowej, która dołączyła do BKS Stal Bielsko-Biała. Jest nią Alicia Ogoms. Reprezentantka Kanady występowała już w polskiej ekstraklasie w zespołach z Piły i Kalisza.

Niemal do ostatniej chwili trwały starania klubu, by zdążyć ze wszystkimi formalnościami potrzebnymi do zgłoszenia 25-letniej zawodniczki, ale w ostateczności udało się tego dokonać, dzięki czemu nowa środkowa bloku będzie mogła zadebiutować w bielskim klubie już w piątek. Jest to bardzo ważna informacja z uwagi na kontuzję Eweliny Janickiej, która będzie pauzować przez dłuższy czas.Alicia Ogoms urodziła się w kwietniu 1994 roku w Winnipeg w Kanadzie. Polscy kibice na pewno kojarzą Alicię z gry w PTPS Piła (2016/2017) oraz MKS Kalisz (2018/2019). Przed grą w drużynie z Piły Ogoms występowała również w uniwersyteckiej drużynie z Południowej Kalifornii. Po dobrym sezonie w PTPS przeniosła się do Włoch, gdzie grała jeden sezon w SAB Volley Legnano. W 2018 roku postanowiła wrócić do Polski i wybrać ofertę MKS Kalisz. Od listopada 2019 roku jest już zawodniczką BKS Stal Bielsko-Biała, w którym będzie występować z numerem 5. Каково было моё впечатление, после первой игры в Pin Up казино, это невозможно передать словами. Голова закружилась от халявных фриспинов и заноса в Иммортал Романс, выпали капли и сразу 4 штуки, у меня никогда в жизни такой крутизны не было. И самое главное, деньги выводят очень быстро на электронные кошельки, на карты подольше – около часу. Но это и не страшно, такие суммы ждать одно удовольствие, как будто зарплату получаешь! Кстати, мне, как новичку дали фриспины за регистрацию, не знаю, актуальна ли сейчас эта акция на официальном сайте! Рекомендую играть!

Ogoms ma 193 cm wzrostu i jest etatową reprezentantką Kanady. Z reprezentacją swojego kraju sięgnęła m.in. po brązowy medal Pucharu Panamerykańskiego oraz w 2019 r. stanęła na najniższym stopniu podium w mistrzostwach Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved