Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Alexandre Ferreira: Trefl pokazał lepszą siatkówkę od nas

Alexandre Ferreira: Trefl pokazał lepszą siatkówkę od nas

fot. Klaudia Piwowarczyk

Aluron Virtu CMC Zawiercie uległ w Gdańsku Treflowi 0:3 w spotkaniu 25. kolejki PlusLigi, które zostało rozegrane przy pustych trybunach ze względu na działania prewencyjne, mające chronić przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Po nieobecności w dwóch poprzednich starciach Jurajskich Rycerzy z powodu choroby, do składu wrócił kapitan Alexandre Ferreira.

– Cieszę się, że wróciłem i mogłem spróbować pomóc drużynie, ale to było zbyt mało. To dla nas trudny moment, zostały dwa spotkania do końca fazy zasadniczej i musimy zrobić wszystko, by zakończyć ją w jak najlepszym stylu. Play-offy się mocno oddaliły, ale powinniśmy przynajmniej zagrać te ostatnie mecze w dobrym stylu dla klubu, kibiców i nas samych.Ta cała otoczka, pusta hala, miało to jakiś wpływ?

Szczerze mówiąc to naprawdę robi różnicę. Granie bez publiczności, bez hałasu, to nie pomaga. Zwłaszcza gdy jesteśmy przyzwyczajeni do naszych kibiców, którzy zawsze są z nami, zawsze nas wspierają i zawsze są bardzo głośni. Naprawdę dało się to odczuć.

Trefl zaserwował mnóstwo asów, to był klucz do ich zwycięstwa?

– Bardzo dobrze zagrywali, ale też świetnie radzili sobie na kontrach. Podbijali wiele piłek i robili z tego użytek. Grali też we własnej hali, nawet jeśli brakowało im wsparcia fanów, to pokazali po prostu lepszą siatkówkę od nas.

źródło: aluronvirtucmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved