Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Aleksandra Wańczyk: Każda z nas jest mocno zmotywowana

Aleksandra Wańczyk: Każda z nas jest mocno zmotywowana

fot. Sylwia Lis

Aleksandra Wańczyk jest jedną z siedmiu nowych siatkarek Energi MKS Kalisz. Zawodniczka występująca na pozycji atakującej nie ma wątpliwości, że jej obecna drużyna powalczy w nadchodzącym sezonie o wysokie cele. – Mamy fajny zespół, który naprawdę może sporo osiągnąć – przekonuje.

Ubiegły sezon 22-letnia atakująca spędziła na ekstraklasowych parkietach – w BKS-ie Bielsko-Biała i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Nad propozycją z Kalisza nie musiała się długo zastanawiać. – Zadzwonił do mnie trener Wiktorowicz z propozycją, czy chciałabym spróbować swoich sił w Kaliszu. Znam trenera już od trzech lat, dwukrotnie zaczynałam z nim sezon przygotowawczy i wiem, że można się od niego wiele nauczyć. Dlatego jestem tutaj. Myślę, że była to dobra decyzja – przyznaje Aleksandra Wańczyk.W drużynie Energi MKS jest jedną z siedmiu nowych siatkarek. – Z każdym treningiem coraz lepiej się poznajemy. Każda z nas jest mocno zmotywowana i daje z siebie jak najwięcej, co powinno zaowocować w sezonie – mówi utalentowana atakująca.

Jej zdaniem kaliską drużynę stać będzie na włączenie się do walki o wysokie cele w pierwszej lidze. – Uważam, że mamy fajny zespół, który naprawdę może sporo osiągnąć. Na rozmowy o konkretnych celach pewnie przyjdzie jeszcze czas, ale wiadomo, że będziemy walczyły o zwycięstwo we wszystkich meczach. Marzeniem zespołu jest awans do ekstraklasy, naszym również. Myślę, że dzięki wzajemnej współpracy możemy zbudować coś fajnego i postarać się o duży sukces – przekonuje Aleksandra Wańczyk.

Autor: Michał Sobczak – faktykaliskie.pl

źródło: faktykaliskie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved