Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Wańczyk bliska zmiany barw klubowych

Aleksandra Wańczyk bliska zmiany barw klubowych

fot. bks.bielsko.pl

Atakująca BKS-u Bielsko-Biała Aleksandra Wańczyk trenuje obecnie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Niewykluczone, że 21-letnia siatkarka zmieni w najbliższych dniach barwy klubowe i zostanie siatkarką KSZO. Ma to związek z zakontraktowaniem przez BKS Amerykanki Giny Mancuso.

Do 19 stycznia otwarte będzie okienko transferowe w Lidze Siatkówki Kobiet. Niektóre kluby poważnie myślą o wzmocnieniach lub uzupełnieniu składu. Z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pożegnała się już Agnieszka Rabka, która dostała propozycję z Developresu Rzeszów. W odwrotnym kierunku ma przenieść się Natalia Gajewska, ale z naszych informacji wynika, że nie jest to jeszcze przesądzona sprawa. Wiemy natomiast, że do Ostrowca Świętokrzyskiego przeniosła się Aleksandra Wańczyk i trenuje z zespołem KSZO. Związane jest to z zakontraktowaniem przez BKS Bielsko-Biała Giny Mancuso. Bialski klub miał więc osiem skrzydłowych (Mancuso może grać zarówno na lewym, jak i na prawym skrzydle) i nic dziwnego, że Wańczyk, która miała mało okazji w tym sezonie do zaprezentowania swoich umiejętności, zaczęła rozglądać się za nowym klubem.W KSZO na pozycji atakującej jest tylko Anna Miros, która jest kuszona przez Budowlanych Łódź. Nie wiadomo, czy 32-letnia zawodniczka zdecyduje się na zmianę klubu, bowiem KSZO również mocno pracuje nad tym, by została. Bez względu na decyzję Miros pozyskanie Wańczyk będzie dla KSZO wzmocnieniem, bowiem trener Adam Grabowski nie miał na tej pozycji żadnego pola manewru.

To nie koniec zmian w składach drużyn Ligi Siatkówki Kobiet. Szykuje się jeszcze kilka transferów, o których poinformujemy, gdy tylko będziemy mogli.

źródło: inf. własna, ostrowiecka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved