Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Aleksandra Trojan zagra w zespole z Piły

Aleksandra Trojan zagra w zespole z Piły

fot. Łukasz Krzywański

Klub Enea PTPS Piła podpisał kontrakt z 27-letnia zawodniczką występującą na pozycji środkowej. To Aleksandra Trojan, która ostatni sezon spędziła w Impelu Wrocław. To już trzecia nowa środkowa w ekipie Enei PTPS-u Piła po Julii Piotrowskiej i Kamili Kobus.

Aleksandra Trojan urodziła się 6 czerwca 1991 roku w Dobrzycach. Pierwsze siatkarskie kroki nowa środkowa pilskiej ekipy stawiała w Myślenicach. W latach 2006-2010 była zawodniczką SMS-u PZPS Szczyrk i jako siatkarka tego klubu otrzymała powołanie do kadry juniorek na mistrzostwa świata.Po ukończeniu SMS-u w 2010 roku trafiła do pierwszoligowego klubu z Murowanej Gośliny gdzie grała przez trzy sezony. W 2013 roku przeniosła się do BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, tam zadebiutowała na ekstraklasowych parkietach. W barwach BKS-u występowała przez kolejne cztery sezony. W sezonie 2017/2018 reprezentowała Impel Wrocław.

Trojan dwukrotnie była powoływana do seniorskiej kadry narodowej, w 2015 i 2016 roku. 27-letnia zawodniczka to już trzecia nowa środkowa w ekipie Enei PTPS-u Piła po Julii Piotrowskiej i Kamili Kobus. Aleksandra Trojan mierzy 1,96 m, a jej zasięg w ataku to 3,06 m.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved