Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Aleksandra Rasińska kolejny sezon we Wrocławiu

Aleksandra Rasińska kolejny sezon we Wrocławiu

fot. Łukasz Krzywański

Aleksandra Rasińska jest kolejną zawodniczką z podstawowego składu #VolleyWrocław, która zdecydowała się zostać na Dolnym Śląsku na dłużej. Do tej pory bowiem kontrakty przedłużyły: Natalia Murek i Natalia Gajewska, Magdalena Soter oraz Roksana Wers.

Dla dwudziestoletniej atakującej sezon we wrocławskiej drużynie był debiutem na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w roli podstawowej atakującej w zespole. Mimo, że występy w najwyższej klasie rozrywkowej były dla niej nowością, bardzo szybko odnalazła się w nowych realiach. Zagrała w 98 setach, w których łącznie zdobyła 344 punkty, czyli najwięcej z całej drużyny. Zatrzymała rywalki na siatce 45 razy i zaserwowała 18 asów.Zdecydowałam się przedłużyć kontrakt we Wrocławiu z kilku powodów. Jestem zadowolona ze współpracy ze sztabem. Klub pozwala mi się rozwijać, na czym najbardziej mi zależy. Zdecydowana większość drużyny najprawdopodobniej zostanie, co daje nam większą gwarancję na poprawienie wyniku. Kolejnym argumentem jest miasto. Kto odwiedził Wrocław, ten wie o czym mówię – tak pozostanie w drużynie skomentowała Aleksandra Rasińska, atakująca #VolleyWrocław.

Ola spełniła wszystkie oczekiwania, jakie pokładaliśmy w związku z jej rozwojem. Naturalnym było zatem, że zaproponowaliśmy tej młodej atakującej kontrakt na kolejny sezon. Cieszę się, że Ola przyjęła naszą propozycję i będziemy mogli oglądać ją jako siatkarkę naszego zespołu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

W #VolleyWrocław trwa kompletowanie zespołu na przyszły sezon. Wrocławscy kibice mogą być pewni występu w biało – zielonych barwach już pięciu siatkarek: Natalii Murek, Natalii Gajewskiej, Roksany Wers, Magdaleny Soter oraz Aleksandry Rasińskiej. Pierwszym trenerem będzie Wojciech Kurczyński. Kolejne informacje wkrótce.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK na sezon 2019/2020

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved