Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Krzos zostaje w Chemiku

Aleksandra Krzos zostaje w Chemiku

fot. Łukasz Krzywański

Aleksandra Krzos nadal będzie zawodniczką Chemika Police w sezonie 2017/18. Libero mistrzyń Polski postanowiła przedłużyć swoją przygodę z polickim zespołem o jeden sezon.

Krzos w Chemiku występuje od 2012 roku. W sezonie 2015/16 miała roczną przerwę, w trakcie której została wypożyczona do Muszynianki. Następnie wróciła do Polic i w poprzednim sezonie broniła już barw mistrza Polski.„Bożenka” z polickim zespołem zdobyła trzy mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. Jest aktualną reprezentantką naszego kraju. W niedzielę wieczorem wraz z kadrą wyleciała do Brazylii, gdzie weźmie udział w meczach przygotowujących zespół do Grand Prix.

Chcę walczyć o złoto w Polsce, chcę rywalizować w Lidze Mistrzyń. Chemik jest tego gwarancją, dlatego długo nie zastanawiałam się nad swoją przyszłością i zdecydowałam się zostać w Policach – mówi Aleksandra Krzos. 

Krzos jest dziewiątą zawodniczką, która na pewno zagra w barwach naszego zespołu w sezonie 2017/18. Wcześniej informowaliśmy o  Alex Holston, Sladjanie Mirković, Stefanie Veljković, Natalii Mędrzyk, Katarzynie Zaroślińskiej, Maret Balkestein-Grothues, Katarzynie Gajgał-Anioł i Biance Buszy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved