Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Krzos: Chciałam zostać w Chemiku

Aleksandra Krzos: Chciałam zostać w Chemiku

fot. Łukasz Krzywański

– Najważniejsze, że nie miałam żadnej kontuzji i mogłam grać w każdym spotkaniu. Oczywiście nie był to najłatwiejszy sezon w mojej karierze, ale dałam z siebie wszystko i jakoś poszło – mówi libero Chemika Police, Aleksandra Krzos, która przez cały sezon nie miała zmienniczki na swojej pozycji. – Teraz będzie druga siatkarka na tej pozycji, co na pewno zagwarantuje nam większy komfort pracy – dodaje Krzos.

Aleksandra Krzos w Chemiku ma najdłuższy staż, występuje jeszcze od czasów, kiedy klub rozpoczął walkę o ekstraklasę. Z drużyną z Polic wywalczyła awans, a potem zdobyła cztery mistrzostwa i dwa Puchary Polski. – Chciałam zostać w Chemiku. To najlepszy zespół w kraju. Co roku mamy takie zawodniczki, z którymi wspólne trenowanie pozwala się rozwijać. Gramy o mistrza, występujemy w Lidze Mistrzyń, czego sportowiec może chcieć więcej? Odnalazłam się w tym regionie. To dobre, spokojne miejsce do życia. Po ostatnim meczu wielu kibiców podchodziło do mnie i mówiło, że nie wyobrażają sobie Chemika beze mnie. Urzekło mnie to, więc Bożenka zostaje! – mówi.Miniony sezon nie był dla Oli łatwy, ponieważ była jedyną libero w kadrze. Rozegrała wszystkie spotkania w lidze i pucharach.  – Ja nie jestem z tych, co narzekają. Nie byłam przemęczona, nie pracowałyśmy za dużo. Najważniejsze, że nie miałam żadnej kontuzji i mogłam grać w każdym spotkaniu. Oczywiście nie był to najłatwiejszy sezon w mojej karierze, ale dałam z siebie wszystko i jakoś poszło. Teraz będzie druga siatkarka na tej pozycji, co na pewno zagwarantuje nam większy komfort pracy. W minionym sezonie w trakcie treningów rywalizowałam ze środkowymi, które ustawiały się w piątej strefie do obrony. Teraz będzie zawodniczka grająca na libero, co jest dodatkową motywacją – dodaje.

Krzos nie wyjechała jeszcze z Polic, aktualnie odpoczywa i planuje wakacje. – Jestem w domu, myję okna, odkurzam i czekam na mężczyznę, aż wróci z pracy, żeby zaserwować mu obiad! (śmiech) Na poważnie to dostałam plan treningowy, więc zaczęłam cykl przygotowań do nowego sezonu. Na razie to praca w siłowni. Z końcem czerwca planuję wyjazd do Chorwacji. Chcę odpocząć, pozwiedzać, wyłączyć telefon na tydzień i cieszyć się słońcem – kończy libero Chemika.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved