Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Aleksandra Krzos: Mam inny charakter

Aleksandra Krzos: Mam inny charakter

fot. Łukasz Krzywański

Reprezentacja Polski w poniedziałkowe popołudnie wyleciała do Montreux w Szwajcarii. We wtorek rozpocznie się turniej, w trakcie którego biało-czerwone zmierzą się z Brazylią, Tajlandią i Niemcami.  W składzie jest Aleksandra Krzos z Chemika Police.

Przed turniejem porozmawiałyśmy sobie, po co na niego jedziemy. Chcemy grać na luzie, nie skupiać się na wyniku, a na własnej grze. Rywalizacja z tak mocnymi reprezentacjami, silniejszymi od nas, to najlepszy trening – uważa.Aleksandra Krzos w trakcie eliminacji w Warszawie miała problemy z kolanem. – Jeszcze podczas treningów niefortunnie wystartowałam do obrony, kolano zabolało. Mocno pracujemy w fizjoterapeutami i jestem w stanie grać. Czasem zaboli, ale ja nie odpuszczam. Mam inny charakter. Będzie czas na odpoczynek, teraz jest czas na granie – dodaje.

Po zakończeniu turnieju w Montreux zawodniczki dostaną trochę ponad tydzień wolnego. – Zaplanowałam sobie krótkie wakacje we Włoszech. Pojadę, odpocznę, pozwiedzam. Potem wracamy do Polski i jedziemy trenować do Szczyrku. Cieszę się, że będzie to Szczyrk, bo można tam pójść na kawę, do restauracji, w przyjemny sposób spędzić wolny czas. W Spale jest dosłownie jeden sklep, więc opcje są znacznie ograniczone – z uśmiechem kwituje Krzos.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved