Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Aleksandra Jagieło: Nie ma miejsca na kalkulacje

Aleksandra Jagieło: Nie ma miejsca na kalkulacje

– Jesteśmy gotowi do gry w Lidze Mistrzyń. Nasza forma ustabilizowała się i wiemy, jak chcemy zagrać i co trzeba zrobić, aby wygrać. W czwartek musimy wdrożyć to na parkiecie. Do Azoty Areny przyjeżdża silny przeciwnik, ale tak to w tym roku będzie wyglądać. W Lidze Mistrzyń nie ma już średniaków, reforma rozgrywek jest tego gwarantem – mówi trener Chemika Police Jakub Głuszak. 

Trener Jakub Głuszak został zapytany o to, co sądzi o zmianie w przepisach, czyli systemie, w którym z grup wychodzi tylko jeden zespół oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc. – Po zmianie zdecydowanie trudniej jest wyjść z grupy, ale z kolei łatwiej dostać się do Final Four. W kwestii drużyn wychodzących z drugiego miejsca: pamiętajmy, że w jednej grupie są VakifBank i Eczacibasi, więc w zasadzie można powiedzieć, że jedno z drugich miejsc jest już zarezerwowane dla nich. My staramy się iść krok po kroku, mamy trudną grupę, ale widzimy sporą szansę na zwycięstwo – dodaje.W kwestii zmian przepisów wypowiedziała się również Aleksandra Jagieło. Jeśli mam być szczera, dla nas na tę chwilę nie ma to większego znaczenia. To są rozgrywki, w których nie ma miejsca na kalkulacje. Trzeba wyjść i pokazać wszystko, co ma się najlepsze, wtedy można myśleć o sukcesie – uważa.

Bardzo zależy nam na wysokiej frekwencji. W tym sezonie jest z tym różnie, ale mecze Ligi Mistrzyń zawsze przyciągały więcej zwolenników naszego zespołu, mamy nadzieję, że w czwartek będzie podobnie. Drodzy kibice, przyjdźcie do hali, utrzymajmy pierwszą pozycję w Europie pod względem frekwencji, którą zdobyliśmy w zeszłym sezonie – apeluje dyrektor Chemika, Radosław Anioł.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved