Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Jagieło nadal w barwach Chemika

Aleksandra Jagieło nadal w barwach Chemika

fot. Bogusław Krośkiewicz

Aleksandra Jagieło będzie reprezentować barwy Chemika Police w sezonie 2016/2017. To szósta zawodniczka, która na pewno zagra w barwach mistrza Polski w kolejnym sezonie.

Aleksandra Jagieło w Chemiku występuje od 2014 roku. Z zespołem zdobyła dwa mistrzostwa, Puchar i Superpuchar Polski. W całej, bogatej w sukcesy karierze, zapisała na swoim koncie dwa mistrzostwa Europy, siedem tytułów mistrza Polski, Puchar CEV, trzy Puchary i Superpuchary Polski.W sezonie 2015/16 pełniła rolę kapitana drużyny. Jest jedną z najbardziej doświadczonych i utytułowanych siatkarek Orlen Ligi. – Gram w siatkówkę już od wielu lat. W Chemiku czuję się bardzo dobrze, próbuję pomagać drużynie zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Z roli kapitana starałam się wywiązać jak najlepiej. Cieszę się, że zostaję tutaj na kolejny sezon – mówi.

To szósta zawodniczka, która na pewno zagra w barwach mistrza Polski w sezonie 2016/2017. Wcześniej informowaliśmy o Annie Werblińskiej, Agnieszce Bednarek-Kaszy, Stefanie Veljković, Katarzynie Gajgał-Anioł i Marioli Zenik.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved