Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Agnieszka Kąkolewska: Wykonaliśmy kawał dobrej roboty

Agnieszka Kąkolewska: Wykonaliśmy kawał dobrej roboty

fot. Michał Szymański

Reprezentacja Polski kobiet wróciła już z finałów mistrzostw Europy, gdzie ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Choć wynik traktuje się jako lekki niedosyt, to jednak Polki są zadowolone z rezultatu. – Uważam, że w gruncie rzeczy wykonaliśmy kawał dobrej roboty – powiedziała Agnieszka Kąkolewska.

W Ankarze „biało-czerwone” starały się wywalczyć medal ME od dziesięciu lat. Ta sztuka im się jednak nie udała, gdyż najpierw zatrzymały je Turczynki, a w meczu o trzecie miejsce rewanż za grupową porażkę wzięły Włoszki. Drugie spotkanie szczególnie utkwiło w pamięci Polek. – W głowie mamy jeszcze mecz z Włoszkami. Czułyśmy, że rywalki nie były w takiej dyspozycji, żeby ten mecz wyglądał, tak jak wyglądał… Tak mi się wydaje. Gdy wyszłyśmy na boisko to motywacji nam nie zabrakło, bo wiedziałyśmy o co walczymy. Po prostu nie byłyśmy tą drużyną, którą byłyśmy we wcześniejszych meczach – stwierdziła Agnieszka Kąkolewska.Kapitan reprezentacji wspomniała także, iż na razie kadra nie miała wiele czasu, by dokonać analizy całego turnieju. – Krótkie podsumowanie było, ale sądzę, że każda z nas musi indywidualnie przeanalizować to co się wydarzyło. Wtedy z pewnością wyciągniemy wnioski – powiedziała siatkarka.

Choć ostatecznie reprezentacja nie zdobyła żadnego medalu, to jednak pozostawiła po sobie dobre wrażenie. – Uważam, że w gruncie rzeczy wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Niestety w głowie nadal mamy te dwa ostatnie mecze, które przegrałyśmy. Wciąż to w nas siedzi… – rzekła środkowa.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved