Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agnieszka Kąkolewska w Budowlanych Łódź

Agnieszka Kąkolewska w Budowlanych Łódź

fot. Łukasz Krzywański

Drużyna Grot Budowlanych Łódź znalazła następczynię Sylwii Pyci, która po poprzednim sezonie postanowiła zakończyć sportową karierę. Będzie nią Agnieszka Kąkolewska, która ostatnio broniła barw Impelu Wrocław, jest też podstawową środkową reprezentacji Polski.

Drużyna Grot Budowlanych Łódź odkrywa kolejne karty przed nadchodzącym sezonem. Nową środkową drużyny prowadzonej przez Błażeja Krzyształowicza będzie Agnieszka Kąkolewska. Mierząca 199 cm wzrostu środkowa przez ostatnie lata związana była z Impelem Wrocław. W jego barwach grała nawet w Lidze Mistrzyń oraz wywalczała medale Orlen Ligi, z wicemistrzostwem kraju na czele. Jest też podstawową zawodniczką prowadzonej przez Jacka Nawrockiego reprezentacji Polski, z którą kilka tygodni temu nieudanie walczyła w Warszawie o awans do mistrzostw świata.W Budowlanych zastąpi Sylwię Pycię, która po poprzednim sezonie zdecydowała się na zakończenie kariery siatkarskiej. Wiadomo już, że Kąkolewska na środku będzie rywalizowała z inną reprezentantką kraju – Gabrielą Polańską. Inne zawodniczki, które zagrają w łódzkim klubie na środku siatki, nie są jeszcze znane.

Przypomnijmy, że jest to druga nowa zawodniczka zakontraktowana przez Budowlanych w trwającym okienku transferowym. Wcześniej do Łodzi przeniosła się Agata Durajczyk, która na pozycji libero zastąpiła Paulinę Maj-Erwardt.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi na sezon 2017/2018

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved