Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Bednarek-Kasza po operacji, co z Veljković?

Agnieszka Bednarek-Kasza po operacji, co z Veljković?

fot. Łukasz Krzywański

Agnieszka Bednarek-Kasza doznała kontuzji stawu kolanowego. Środkowa Chemika musiała przejść operację. W związku z tym ewentualne odejście w trakcie sezonu Stefany Veljković do ligi włoskiej stało się zupełnie niemożliwe.

Agnieszka Bednarek-Kasza wróciła do domu po jednym z treningów i poczuła ból w kolanie. Po kilku dniach i konsultacjach z włodarzami klubu zdecydowano się na dokładną kontrolę medyczną. – Zabieg był potrzebny. Czym szybciej został przeprowadzony, tym szybciej Dudi stanie na nogi. Nie chciałbym rozmawiać na temat szacowanego czasu powrotu do pełnej sprawności. Dajmy Agnieszce skupić się na rehabilitacji, w ten sposób najszybciej wróci na parkiet – zaznacza Maciej Karaczun, doktor Chemika Police, który razem z klubowymi fizjoterapeutami kontrolował stan siatkarki.Agnieszka Bednarek-Kasza zabieg przeszła w środę po południu. Po krótkiej przerwie rozpocznie proces rehabilitacji. – Operacja poszła zgodnie z planem. Razem z lekarzami jesteśmy zadowoleni z efektów. Teraz czeka mnie rehabilitacja i walka o jak najszybszy powrót na parkiet – mówi zawodniczka.

Wobec kontuzji jednej z środkowych w zasadzie niemożliwe jest odejście w trakcie sezonu Stefany Veljković do ligi włoskiej. Zainteresowanie pozyskaniem zawodniczki wyraził ubiegłoroczny rywal Chemika w Lidze Mistrzyń Nordmeccanica Modena. – Stefana Veljković jest profesjonalistką. Ma kontrakt z Chemikiem ważny do końca sezonu i nigdy nie było rozważane, aby go wcześniej rozwiązać. Prezes żadnego klubu nie rozmawiał nawet ze mną w tej sprawie – ucina spekulacje prezes Chemika Paweł Frankowski, cytowany przez Kuriera Szczecińskiego.

źródło: chemik-police.com, Kurier Szczeciński

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved