Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Bednarek-Kasza i Pavla Vincourova przedłużyły umowy

Agnieszka Bednarek-Kasza i Pavla Vincourova przedłużyły umowy

fot. Bogusław Krośkiewicz

Agnieszka Bednarek-Kasza będzie nadal reprezentować zespół Chemika Police w sezonie 2016/17. Z zespołem Budowlanych Łódź przedłużyła kontrakt reprezentacyjna rozgrywająca Czech, Pavla Vincourova.

Agnieszka Bednarek-Kasza w Policach gra od 2013 roku. Z klubem zdobyła trzy mistrzostwa, dwa Puchary i dwa Superpuchary Polski. Ma na swoim koncie 157 meczów w reprezentacji Polski. – Chciałam zostać w Policach na kolejny sezon, ponieważ w Chemiku czuję się dobrze. Mamy zapewnione profesjonalne warunki, a klub walczy o najwyższe cele. Spełniam się tutaj jako sportowiec – mówi Agnieszka Bednarek-Kasza.To druga zawodniczka, która na pewno będzie bronić barw mistrza Polski w nadchodzącym sezonie. Pierwszą jest Anna Werblińska.

Z zespołem Budowlanych Łódź przedłużyła kontrakt reprezentacyjna rozgrywająca Czech, Pavla Vincourova. Przypomnijmy, że nową zawodniczką zespołu z Łodzi jest atakująca Kaja Grobelna, belgijka polskiego pochodzenia. Umowy przedłużyły kluczowe zawodniczki: Heike Beier, Sylwia Pycia i Gabriela Polańska.

Do obsadzenia pozostała więc pozycja libero, bo Dorota Medyńska przeniosła się do Muszynianki. Szefowie Budowlanych zapewniają jednak, że Medyńską zastąpi silniejsza zawodniczka. Według nieoficjalnych informacji w grę wchodzą reprezentantki Polski: Paulina Maj-Erwardt z Chemika Police lub Agata Durajczyk z Atomu Trefla Sopot. Ta ostatnia już była zawodniczką Budowlanych.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi przed sezonem 2016/2017

źródło: budowlanilodz.pl, chemik-police.com, lodz.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved