Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Skiba: Jesteśmy na fali

Agata Skiba: Jesteśmy na fali

fot. Bogusław Krośkiewicz

– Bardzo bym chciała, żebyśmy prezentowały taką siatkówkę do końca sezonu. Jesteśmy na fali i nasza seria zwycięstw będzie jeszcze większa – powiedziała po wygranej nad KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Agata Skiba, przyjmująca Developresu Rzeszów, który powoli odbija się od dna Orlen Ligi.   

Rozpędziłyście się na dobre. Trzeci mecz i trzecie z rzędu zwycięstwo. Taki Developres chce się oglądać…Agata Skiba (przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów): – Bardzo bym chciała, żebyśmy prezentowały taką siatkówkę już do końca sezonu. Jesteśmy na fali i ta seria zwycięstw będzie jeszcze większa.

Zagrywka i blok okazały się kluczowe, by wygrać w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Myślę, że tak. Bardzo dobrze zagrywałyśmy, przez co zawodniczki z Ostrowca miały problemy z przyjęciem, a dzięki temu łatwiej nam było ustawić skuteczny blok. Jeden element współgrał z drugim. Dobrze wywiązałyśmy się z tego zadania i cieszymy się z trzech punktów.

Widać, że wcześniejsze zwycięstwa was podbudowały. Jesteście mocniejsze i nauczyłyście się wygrywać. To procentuje?

Na pewno zwycięstwa z BKS-em Bielsko-Biała czy to pucharowe z KSZO nas mocno podbudowały. Kiedy przegrywa się mecz za meczem, ciężko jest w siebie uwierzyć. Na szczęście przełamałyśmy serię porażek i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

Przed wami mecz z PTPS-em Piła. Macie rachunki do wyrównania za porażkę z pierwszej rundy.

PTPS Piła to rewelacja tegorocznych rozgrywek. Już niejednemu faworytowi utarł nosa, więc na pewno nie będzie to łatwy mecz. Uważam, że obecnie prezentujemy lepszy poziom niż podczas meczu w pierwszej rundzie. Jesteśmy bardziej zgrane i lepiej się dogadujemy na boisku, także na pewno będziemy chciały to wykorzystać.

Rozmawiał Tomasz Błażejowski, więcej w Gazecie Wyborczej Rzeszów

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved