Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Sawicka: Zrobimy wszystko, żeby wrócić do Rzeszowa na trzeci mecz

Agata Sawicka: Zrobimy wszystko, żeby wrócić do Rzeszowa na trzeci mecz

fot. Sylwia Lis

– Fajnie, że wróciłyśmy do gry, bo po tych dwóch pierwszych setach mało kto spodziewał się, że tak będzie. my się nie poddałyśmy. Doprowadziłyśmy do tie-breaka, ale jego powinnyśmy zagrać tak jak te dwa drugie sety – powiedziała po porażce z ŁKS-em Agata Sawicka, libero Developresu SkyRes Rzeszów.

Przerwa w rozgrywkach źle wpłynęła na siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów, które od porażki zaczęły półfinałową rywalizację z ŁKS-em Commercecon Łódź. Początkowo wydawało się, że gospodynie przejdą obok meczu, bo w dwóch pierwszych setach były bezradne wobec dobrej gry przeciwniczek. Ale w dwóch kolejnych odsłonach role się odwróciły. O losach spotkania musiał więc zadecydować tie-break, który padł łupem przyjezdnych. – Przegraliśmy i jest mi z tym bardzo źle. Fajnie, że wróciłyśmy do gry, bo po tych dwóch pierwszych setach mało kto spodziewał się, że tak będzie. my się nie poddałyśmy. Doprowadziłyśmy do tie-breaka, ale jego powinnyśmy zagrać tak jak te dwa drugie sety – powiedziała Agata Sawicka, która nie potrafiła wytłumaczyć tak falującej formy obu zespołów w pierwszym meczu półfinałowym. – Tak się czasami zdarza. Nawet najwięksi znawcy siatkówki na świecie nie potrafiliby znaleźć na to wytłumaczenia – dodała libero zespołu z Rzeszowa.Po porażce we własnej hali podopieczne Lorenzo Micelliego stoją pod ścianą, bo nie mają już miejsca na porażkę. Muszą wygrać kolejne spotkanie w Łodzi, aby doprowadzić do trzeciego pojedynku, który odbyłby się w Rzeszowie. Aby tak się stało, nie mogą sobie jednak pozwolić na takie przestoje jak w pierwszym spotkaniu. – Musimy zagrać zdecydowanie lepiej – tak jak w tym trzecim i czwartym secie. Musimy walczyć na maksa, bez żadnych ograniczeń w głowie. Co ma być, to będzie – zaznaczyła defensywna siatkarka Developresu, która wierzy, że o losach awansu do finału Ligi Siatkówki Kobiet zadecyduje trzeci pojedynek. – Zrobimy wszystko, żeby wrócić na trzecie spotkanie do Rzeszowa – zakończyła Agata Sawicka.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved