Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Sawicka: Dziewczyny zagrały świetny mecz

Agata Sawicka: Dziewczyny zagrały świetny mecz

fot. Łukasz Krzywański

Znakomicie sezon 2015/2016 rozpoczęły siatkarki Impelu Wrocław. Podopieczne Nicoli Negro szybko poradziły sobie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz z boku obserwowała kontuzjowana Agata Sawicka, która pozytywnie oceniła grę swojej drużyny. Siatkarka przyznała także, że już w styczniu chce wrócić do gry.

Na inaugurację sezonu 2015/2016 Impel Wrocław szybko i bez żadnych problemów poradził sobie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Można powiedzieć, że był to mecz bez historii. – Bardzo mi się podobała gra naszego zespołu. Dziewczyny zagrały świetny mecz i pokazały, że będą w tym sezonie silne. Jestem dumna, że będę mogła w tym uczestniczyć i już się nie mogę doczekać powrotu na boisko – powiedziała po meczu zadowolona Agata Sawicka, libero wrocławskiej drużyny. W żadnym z setów podopieczne Nicoli Negro nie oddały rywalom nawet seta.

Agata Sawicka w czerwcu w Baku zerwała więzadła krzyżowe w kolanie i obecnie przechodzi rehabilitację, ale ma nadzieję na szybki powrót do gry. – Przebywam w Bielsku-Białej, gdzie jestem pod czujnym okiem zaufanych rehabilitantów, z którymi już pracowałem wcześniej i jestem pewna, że szybko mnie postawią na nogi. Za miesiąc chcę wrócić do Wrocławia i zacząć już trenować z zespołem. Na początek będę brała udział tylko w wybranych ćwiczeniach, ale z czasem obciążenia będą coraz większe. Do gry planuję wrócić na swoje urodziny, czyli w styczniu – zdradziła Sawicka.Urazu popularna „Qlka” nabawiła się podczas meczu finałowego z Turcją, gdzie biało-czerwone gładko uległy rywalkom. Siatkarka ofiarnie próbowała podbić jedną z piłek. – Nie tylko ta piłka była nie do uratowania, ale też cały mecz już w tym momencie był przegrany. Jasne, że mogłam odpuścić, ale ja już mam taki charakter, że nigdy nie odpuszczam i nie kalkuluję. Taka już jestem i nic na to nie poradzę. Teraz rozgrywam swój kolejny mecz o szybki powrót do zdrowia – zakończyła z uśmiechem.

więcej w serwisie sport.pl

Rusza Orlen Liga. Za kogo trzymasz kciuki?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved