Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Adrianna Budzoń: Taka porażka boli

Adrianna Budzoń: Taka porażka boli

Siatkarki Trefla Proximy gładko w trzech setach przegrały w Rzeszowie z Developresem. – Oczywiście możemy przegrać i uznać wyższość przeciwnika, jeśli same dałyśmy z siebie wszystko i nie miałybyśmy sobie nic do zarzucenia. A tu w naszej grze było widać bardzo dużo braków, mało zespołowości, brakowało przede wszystkim jakości – mówiła po meczu rozgrywająca krakowskiej drużyny, Adrianna Budzoń.

– Zdecydowanie inaczej sobie to wyobrażałam. Nie zaprezentowałyśmy się tak, jak chciałyśmy, jesteśmy w stanie grać dużo lepiej, pokazałyśmy to zresztą w pierwszym meczu z Developresem. Mamy dużo materiału do przeanalizowania, żeby zobaczyć, co można robić lepiej – przyznała po przegranym 0:3 meczu z Developresem Adrianna Budzoń.

Brakowało tak naprawdę wszystkiego, nie blokowałyśmy, jak to zwykle bywało w poprzednich meczach, mało było agresji w naszej zagrywce i ta gra nam się nie kleiła. W trzecim secie zaczęłyśmy troszeczkę grać po swojemu, z większym pazurem i wtedy ta gra przynosiła punkty, ale z takim zespołem jak Developres trzeba się wystrzegać błędów – mówiła rozgrywająca krakowianek. – Nie ma się co usprawiedliwiać, ale może zaważył fakt, że grałyśmy ten mecz trzy dni po rozegraniu ostatniego ligowego spotkania. Może gdzieś brakło czasu na regenerację, na odświeżenie się i to po prostu się skumulowało. Mimo wszystko ten poziom powinnyśmy trzymać, dlatego też trzeba się zmotywować, żeby takie rzeczy się nie zdarzały – dodała.

W pierwszym secie siatkarki Trefla Proximy zdobyły zaledwie 12 punktów, w drugim tylko… 9. – Taka porażka boli. Oczywiście możemy przegrać i uznać wyższość przeciwnika, jeśli same dałyśmy z siebie wszystko i nie miałybyśmy sobie nic do zarzucenia. A tu w naszej grze było widać bardzo dużo braków, mało zespołowości, brakowało przede wszystkim jakości – zakończyła swoją wypowiedź Budzoń.

źródło: inf. własna, Proxima TV