Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Adrianna Budzoń: Cieszę się, że znalazłam się w Solnej Wieliczka

Adrianna Budzoń: Cieszę się, że znalazłam się w Solnej Wieliczka

fot. developresrzeszow.pl

Adrianna Budzoń znana wcześniej pod nazwiskiem Szady po rozwiązaniu umowy z Developresem Rzeszów dołączyła do zespołu WTS-u Solnej Wieliczka. Z zespołem rozgrywająca jest jednak dopiero od kilku tygodni, zastąpiła kontuzjowaną Paulinę Kerep. – Cieszę się, że znalazłem się w Wieliczce. Developres nie robił mi kłopotów z odejściem, oba kluby szybko się porozumiały, dzięki czemu nie miałam długiej przerwy w grze – przyznała siatkarka.

 – Umowę z klubem z Rzeszowa rozwiązałam za porozumieniem stron. Pracę w Rzeszowie straciłam na wniosek trenera, który nie widział mnie w zespole. Nie spodziewałam się tego i wciąż jest mi z tego powodu przykro – nie ukrywa Budzoń. Jest to 24-letnia wychowanka Stali Mielec, która grała także w Wiśle Kraków, a od 2013 roku w Developresie Rzeszów, z którym przeszła drogę od II ligi do Orlen Ligi. – Nie ukrywam, że marzy mi się, aby tak samo było w Wieliczce. Widzę tu podobny zapał działaczy, fajną atmosferę w zespole. Jesteśmy liderem w drugiej lidze, celem jest awans. Na pewno sportowo stać zespół na grę w pierwszej lidze – mówi Budzoń.

Jak na razie pełni ona rolę drugiej rozgrywającej, pierwszą jest Iwona Urbanik.Nasza trenerka jest profesjonalistką i żongluje składem tak, by zespół wygrywał. Każda z nas dostaje szanse gry. Jestem nowa, więc muszę poczekać na więcej okazji do występów – twierdzi Budzoń. Umowa została podpisana do końca sezonu, ale może zostać przedłużona. – Cieszę się, że znalazłem się w Wieliczce. Developres nie robił mi kłopotów z odejściem, oba kluby szybko się porozumiały, dzięki czemu nie miałam długiej przerwy w grze. Przechodząc z ekstraklasy do drugiej ligi, widać różnicę poziomów. Musimy się mobilizować na wszystkie mecze, nikogo nie lekceważymy, bo może się to odbić niekorzystnie w najważniejszych meczach sezonu – mówi.źródło: Dziennik Polski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved