Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Adriana Adamek: Nie potrafiłyśmy ustabilizować naszej gry

Adriana Adamek: Nie potrafiłyśmy ustabilizować naszej gry

fot. Michał Szymański

 – Nie potrafiłyśmy ustabilizować naszej gry i wkradały się u nas głupie błędy w obronie. Jak już odrzuciłyśmy rywalki zagrywką, to później nasz system gry blok-obrona nie funkcjonował dobrze i nie udało się wygrać akcji – mówiła po porażce w Rzeszowie Adriana Adamek. – Mam nadzieję, że w rewanżu wynik będzie zdecydowanie inny – dodała libero DPD Legionovii.

W smutnych nastrojach opuszczałyście w sobotni wieczór halę na Podpromiu…Adriana Adamek:Liczyłyśmy na zdecydowanie więcej i powinniśmy w tym spotkaniu ugrać dużo więcej. Niestety sporo było u nas nieporozumień i słabo zagrałyśmy w obronie. Potrafimy grać zdecydowanie lepszą siatkówkę, a w Rzeszowie nam to nie wyszło.

Nie tak dawno mocno dałyście się we znaki Grot Budowlanym w Łodzi. W Rzeszowie z kolejnym faworytem do medalu już tak dobrze nie poszło…

– Jestem przekonana, że w kolejnych spotkaniach każdy z zespołów powinien się nas obawiać, bo potrafimy dobrze grać. Myślę, że pokazujemy to fragmentami, ale potrzebujemy jeszcze trochę bardziej stabilizacji i takiej bardziej dojrzałej gry, żeby te wyniki były na naszą korzyść.

W konfrontacji z Developresem było z waszej strony duże falowanie. Rywalki odskakiwały na wydawać by się mogło dużą przewagę, którą potrafiłyście niwelować, ale brakowało tej kropki nad i w decydujących momentach.

– Nie potrafiłyśmy ustabilizować naszej gry i wkradały się u nas głupie błędy w obronie. Jak już odrzuciłyśmy rywalki zagrywką, to później nasz system gry blok-obrona nie funkcjonował dobrze i nie udało się wygrać akcji. Mam nadzieję, że w rewanżu wynik będzie zdecydowanie inny.

źródło: lsk.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved