Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adriana Adamek: Nasza postawa jest karygodna

Adriana Adamek: Nasza postawa jest karygodna

fot. Michał Szymański

– Musimy pracować nad naszą postawą i swoją grą. Jeśli my zagramy chociaż na 50% swoich możliwości, jesteśmy w stanie odwrócić tę kartę i wygrywać nawet z najlepszymi – przyznała po porażce z Radomką libero Legionovii Legionowo, Adriana Adamek. – Zdecydowanie nie takiego wyniku się spodziewałyśmy. Przede wszystkim nasza postawa jest karygodna – dodała.

– Zdecydowanie nie takiego wyniku się spodziewałyśmy. Przede wszystkim nasza postawa jest karygodna. Takie rzeczy nie powinny się dziać, a się wydarzyły i trzeba się nad tym zastanowić – mówiła po meczu libero, Adriana Adamek. Zespół Legionovii w tym roku nie odniósł jeszcze zwycięstwa. – Będziemy robić wszystko, żeby w końcu te zwycięstwa się pojawiły. Musimy pracować nad naszą postawą i swoją grą. Jeśli my zagramy chociaż na 50% swoich możliwości, jesteśmy w stanie odwrócić tę kartę i wygrywać nawet z najlepszymi – dodała.Na pewno ta porażka troszeczkę boli, nie chciałyśmy, by to spotkanie się tak potoczyło. Była walka na samym początku, w pierwszych dwóch setach, gdzie tak naprawdę drobne błędy zaważyły na tym, że te sety zostały przegrane. Chciałyśmy walczyć do końca, ale niestety nie poszło to po naszej myśli i nie jesteśmy zadowolone z tego wyniku – nie ukrywała Agnieszka Adamek.Na pewno jest to dla nas zimny prysznic, bo był to zespół, z którym mogłyśmy podjąć walkę, ale niestety… – dodała libero legionowskiej drużyny.

Nie pokazałyśmy swojej gry, nie grałyśmy tego, co było w przedmeczowych założeniach. To na pewno nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Nawet nie wiem, co mam powiedzieć – mówiła po meczu młoda siatkarka Legionovii, Maria Woźniak.Jest mi strasznie głupio. Jestem tu jako ta młodsza, staramy się, walczymy, na treningach jest OK, ale na meczu nie wiemy, co się dzieje – dodała 18-letnia przyjmująca Legionovii.

źródło: inf. własna, interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved