Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adriana Adamek: Jesteśmy drużyną z charakterem

Adriana Adamek: Jesteśmy drużyną z charakterem

fot. wisla-warszawa.pl

– Skupiamy się na dobrej grze naszego zespołu. Na pewno w poniedziałek nie położymy się przed przeciwnikiem i będzie walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy drużyną z charakterem, która do ostatniej akcji w każdym meczu będzie zawsze wierzyła i walczyła o wygraną – twierdzi przed poniedziałkowym meczem z Budowlanymi Łódź libero warszawskiej Wisły, Adriana Adamek.

W poprzednią sobotę podopieczne Agnieszki Rabki przegrały na wyjeździe w Bydgoszczy z Pałacem 0:3. Teraz po nieco dłuższej przerwie znowu zaprezentują się przed kibicami. – Cykl przygotowań do poniedziałkowego starcia z łodziankami wyglądał zupełnie inaczej niż przed poprzednimi spotkaniami. Miałyśmy dużo czasu, aby poprawić naszą grę w poszczególnych elementach – mówi libero Adriana Adamek.Oczywiście widziałyśmy grę Budowlanych niejednokrotnie. W tym roku liga jest wyrównana i uważam, że w każdym meczu emocji i walki na pewno nie zabraknie – dodaje.W pierwszych dwóch kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet w grze naszej drużyny szwankowały końcówki poszczególnych setów. Z sześciu przegranych partii na przewagi kończyło się aż pięć z nich. – Tym bardziej było to deprymujące, bo wyniki i nasz dorobek punktowy w tabeli mogły wyglądać zupełnie inaczej. Wraz ze sztabem szkoleniowym pracujemy, aby więcej takie sytuacje się nie powtórzyły – przyznaje libero stołecznej drużyny. – Skupiamy się na dobrej grze naszego zespołu. Na pewno w poniedziałek nie położymy się przed przeciwnikiem i będzie walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy drużyną z charakterem, która do ostatniej akcji w każdym meczu będzie zawsze wierzyła i walczyła o wygraną – twierdzi siatkarka.

Adamek ponownie występuje w ekstraklasie. Jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowała barwy Legionovii. – Cieszę się że reprezentuję drużynę z Warszawy. Mamy dobra atmosferę w zespole i wiele od siebie wymagamy, jednocześnie zawsze się wspierając. Poprawia to jakość naszego treningu i liczę że przyniesie wyczekiwane efekty – dodaje libero Wisły.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved