Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Szlubowski zasilił AZS Częstochowa

Adrian Szlubowski zasilił AZS Częstochowa

Kibice w Częstochowie będą mogli ponownie podziwiać swojego byłego zawodnika. Adrian Szlubowski, który wraca pod Jasną Górę po dwóch sezonach, podpisał roczny kontrakt z klubem.

Szlubowski bronił już barw częstochowskiej drużyny w sezonie 2012/13, a teraz zdecydował się na powrót do AZS-u. Poprzednio nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania się w PlusLidze, bowiem dla akademików zdobył jedynie 18 punktów w całym sezonie. Szlubowski ma za sobą występy w lidze fińskiej, niemieckiej i słowackiej. W tej ostatniej występował między innymi z byłym rozgrywającym AGH Kraków Danielem Górskiem. Grający na pozycjach atakującego i przyjmującego zawodnik w ataku osiąga pułap 340 cm, a w bloku sięga piłki na wysokości 315 cm.Adrian Szlubowski jest szóstym graczem, który związał się tego lata umową z AZS-em Częstochowa. Wcześniej kontrakty podpisali: atakujący Paweł Adamajtis (Indykpol AZS Olsztyn) i Oleksandr Grebeniuk (Barkom Każany Lwów), rozgrywający Konrad Buczek (AGH Kraków), przyjmujący Mykoła Moroz (Lokomotiw Charków) i libero Adam Kowalski (Cerrad Czarni Radom).

Z jedenastą drużyną poprzedniego sezonu jak na razie pożegnali się: Felipe Bandero, Jakub Bik, Adrian Stańczak, Bartłomiej Lipiński, Rafael Redwitz oraz Matej Patak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved