Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Mihułka dołączył do lidera I ligi

Adrian Mihułka dołączył do lidera I ligi

fot. Espadon Szczecin

Lechia Tomaszów Mazowiecki po rozwiązaniu umowy z Tomaszem Bonisławskim zakontraktowała nowego siatkarza na pozycję libero. Do wicemistrza I ligi dołączy Adrian Mihułka, który sezon zaczął w Stoczni Szczecin.

Lechia Tomaszów Mazowiecki w ostatnim czasie zmaga się z kontuzjami. Problemy zdrowotne nie przeszkadzają jednak podopiecznym Bartłomieja Rebzdy w odnoszeniu kolejnych zwycięstw. Tomaszowianie po 15. kolejkach są liderem i nad drugą Stalą Nysa mają trzy punkty przewagi.14 grudnia włodarze klubu z Tomaszowa Mazowieckiego ogłosili, że Tomasz Bonisławski rozstał się z klubem z powodów osobistych, za porozumieniem stron. Pod nieobecność dotychczasowego pierwszego libero na tej pozycji występował nominalny przyjmujący – Kamil Gutkowski. – Kamil złapał niewielką kontuzję, która wykluczyła go z gry na pozycji przyjmującego stąd też przesunięcie go na pozycję libero. Z jednej strony nie było Tomka, z drugiej Kamil nie był gotowy, żeby grać na przyjęciu, więc stąd ta zmiana – tłumaczył po meczu z Mickiewiczem Kluczbork trener Rebzda.

Dwa dni przed meczem z MCKiS-em Jaworzno włodarze Lechii Tomaszów Mazowiecki ogłosili oficjalnie następcę Bonisławskiego. Nowym libero lidera I ligi mężczyzn został Adrian Mihułka. Siatkarz od 2016 roku grał w drużynie ze Szczecina, wobec wycofania się Stoczni z PlusLigi został wolnym zawodnikiem. Pochodzi z Wrocławia, gdzie rozpoczynał swoją karierę w miejscowej Gwardii. Przez kilka sezonów występował w I lidze, między innymi w drużynach z Piły czy Ostrołęki. Wraz z Victorią Wałbrzych zdobył mistrzostwo zaplecza PlusLigi. Libero z Wałbrzycha przeszedł do Jastrzębskiego Węgla a po sezonie przeniósł się do Szczecina.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved