Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Buchowski: Przegrywanie nie jest przyjemne

Adrian Buchowski: Przegrywanie nie jest przyjemne

fot. plusliga.pl

Siatkarze MKS-u porażkom mówią dość i z wielką wiarą w trzy punkty przygotowują się do poniedziałkowego starcia z drużyną z Katowic. – Potrzebny jest impuls w postaci zwycięstwa, który nas napędzi i pozwoli odzyskać pewność siebie – mówił Adrian Buchowski, przyjmujący będzińskiego zespołu.

Za zespołem znad Czarnej Przemszy seria pięciu (trzech domowych i dwóch wyjazdowych) przegranych spotkań, będąca przyczyną spadku na 14. miejsce w tabeli (5 pkt.) – Przegrywanie nie jest przyjemne, jednak w naszej grze ciągle czegoś brakuje, pękamy w ważnych momentach, w których powinniśmy zachowywać spokój… Mimo to zachowujemy dobrą atmosferę w szatni, skupiamy się na ciężkiej pracy, poprawie wszystkich elementów i jak najlepszym przygotowaniu do każdego kolejnego meczu – mówił przyjmujący MKS-u.Po wyjazdowych grach z Cerradem Czarnymi Radom i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle MKS wraca do Sosnowca, gdzie 10 grudnia podejmie rywala zza miedzy. Bilans dotychczasowych gier będzinian z „GieKSą” nie przemawia na korzyść żadnej ze stron. W sezonie 2016/2017 dwukrotnie lepsi okazywali się będzinianie, natomiast w poprzednich rozgrywkach z dwóch zwycięstw cieszyli się zawodnicy Piotra Gruszki. 

GKS to mocny, zgrany i ciągle rozwijający się zespół, który w tym sezonie nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości. Spodziewamy się, że w Sosnowcu postawi opór, ale my wyjdziemy na boisko ze świadomością przełamania złej passy i zdobycia trzech punktów. Musimy przypomnieć sobie smak zwycięstwa – zakończył Adrian Buchowski.  

źródło: mksbedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved