Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adam Sobolewski: Nie spoczywam na laurach

Adam Sobolewski: Nie spoczywam na laurach

Po dwóch sezonach spędzonych w klubie Aluron Virtu Warta Zawiercie – Adam Sobolewski przenosi się do Siedlec. –  To bardzo dobry klub, wiem, że ma ogromny potencjał, dzięki czemu będę mógł dalej rozwijać swoje umiejętności – mówi nowy skrzydłowy KPS-u Siedlce.

Miniony sezon zakończyłeś dwoma sukcesami. Zdobycie mistrzostwa I ligi i awans do PlusLigi, jak wspominasz sezon spędzony w Zawierciu?Adam Sobolewski:Z całą pewnością mogę stwierdzić, że był to najlepszy sezon w całej mojej dotychczasowej przygodzie z siatkówką. Nie co sezon zdobywa się mistrzostwo I ligi, a tym bardziej nie codziennie dokłada się do tego sportowy awans do PlusLigi, także z pewnością zapamiętam ten sezon i te chwile do końca życia. Oczywiście nie spoczywam na laurach i będę dążył do tego, aby jeszcze nie raz wygrać I ligę czy też awansować do PlusLigi.

Co wpłynęło na to, że wybór padł akurat na klub KPS Siedlce?

– Jest to bardzo dobry klub, który w zeszłym sezonie zajął wysokie 3. miejsce, mimo że w tym sezonie trochę przebudowany, to wiem, że ma ogromny potencjał, dzięki czemu będę mógł dalej rozwijać swoje umiejętności.

Można powiedzieć, że wracasz w rodzinne strony, to plus, że będziesz bliżej domu?

– Można tak powiedzieć, zdecydowanie bliżej z Siedlec mi do domu niż z Zawiercia, ale czy to jakiś dodatkowy plus, to nie wiem, jeśli już to bardziej dla mojej rodziny, bo będą mieli bliżej na mecze, także możemy się spodziewać dodatkowych gardeł do kibicowania. W sezonie do domu jeżdżę raczej tylko na święta, więc odległość dla mnie nie gra aż tak wielkiej roli.

Twój cel na ten sezon?

Nie mam jednego określonego celu, zawsze daję z siebie 100 procent, by swoją ciężką pracą wpływać na jak najlepsze wyniki i osiągnięcia drużyny.

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved