Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Grabowski: Jestem pozytywnie zaskoczony

Adam Grabowski: Jestem pozytywnie zaskoczony

fot. Katarzyna Antczak

– Nie zapowiadało się, że będzie tak dobrze – mówił po wygranej Pałacu Bydgoszcz z PTPS-em Piła trener bydgoskiej ekipy, Adam Grabowski. – Dostaliśmy łomot. Pałac był lepszy w każdym elemencie – komentował z kolei spotkanie szkoleniowiec pilanek, Jacek Pasiński. 

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz zanotowały pierwsze zwycięstwo w tym roku. W meczu 16. kolejki Orlen Ligi bez straty seta pokonały ekipę PTPS-u Piła i zapisały na swoim koncie cenne trzy oczka. Przełamały tym samym złą passę sześciu porażek z rzędu. – Dużo rzeczy nam wyszło z tych, które nie wychodziły nam przez ostatni tydzień. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony postawą zespołu, bo nie zapowiadało się, że będzie tak dobrze – powiedział po spotkaniu trener bydgoszczanek, Adam Grabowski. – Mieliśmy w tygodniu troszkę problemów zdrowotnych, ale cóż… kobieta jest nieprzewidywalna. No i dobrze, niech tak będzie – dodał zadowolony.W zupełnie innym nastroju był szkoleniowiec ekipy z Piły, Jacek Pasiński. – Tu nie ma co oceniać, dostaliśmy łomot. Do szatni schodzimy potulnie ze schylonymi głowami – przyznał, nie kryjąc rozczarowania wynikiem. – Pałac był lepszy w każdym elemencie. Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu – skwitował.

Wygrana pozwoliła siatkarkom Pałacu Bydgoszcz umocnić się na 6. pozycji w tabeli i nieco odskoczyć od rywalek z Piły, które deptały im po piętach. – Bardzo nam zależało na wygranej z Piłą, która doszła nas na jedno oczko. Już po meczu z  Chemikiem Police, mimo że przegrałyśmy wtedy 1:3, byłyśmy pozytywnie nastawione. Miało być zwycięstwo za trzy punkty i jest – cieszyła się po spotkaniu środkowa pałacanek, Małgorzata Śmieszek.

źródło: Express Bydgoski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved