Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > 8 sierpnia start przygotowań PGE Skry Bełchatów

8 sierpnia start przygotowań PGE Skry Bełchatów

Już tylko dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia przygotowań zespołu PGE Skry do nowego sezonu. Bełchatowianie spotkają się na pierwszym treningu 8 sierpnia. Bez kadrowiczów, ale z prawie kompletnym sztabem szkoleniowym.

– Pierwszy tydzień poświecimy na badania i przygotowanie graczy do „najcięższej” pracy, jaka rozpocznie się wraz z drugim tygodniem – informuje trener przygotowania fizycznego PGE Skry, Wojciech Janas, który po raz pierwszy przepracuje z drużyną cały okres przygotowawczy. Rok temu, podobnie jak ówczesny szkoleniowiec Philippe Blain, Robert Kaźmierczak i Tomasz Pieczko, dołączył do zespołu pod koniec sierpnia, po zakończeniu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Tym razem w początkowym etapie przygotowań ze sztabu zabraknie tylko „Tomali”, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Drużyna PGE Skry będzie przygotowywać się w Bełchatowie z pierwszym trenerem Roberto Piazzą, asystentem Michałem Winiarskim, trenerem przygotowania fizycznego Wojciechem Janasem, statystykiem Robertem Kaźmierczakiem i fizjoterapeutą Tomaszem Kuciapińskim.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved