Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra Bełchatów skompletowała sztab szkoleniowy

PGE Skra Bełchatów skompletowała sztab szkoleniowy

fot. archiwum

Poznaliśmy już sztab szkoleniowy PGE Skry Bełchatów na sezon 2009/2010. Zarząd klubu zakontraktował Macieja Bartodziejskiego jako asystenta Jacka Nawrockiego, który poprowadzi zespół jako pierwszy trener.

Statystykiem pozostanie Fabio Storti , a trenerem od przygotowania fizycznego Giovani Foppa . Nie będzie też zmiany na stanowisku fizjoterapeuty, którym od kilku lat jest Tomasz Kuciapiński .

 

Nową twarzą w sztabie szkoleniowym Skry jest Maciej Bartodziejski , który jeszcze jako zawodnik przez wiele lat bronił barw bełchatowskiej drużyny. Bartodziejski miał ogromny udział w obu awansach Skry do najwyższej klasy rozgrywkowej. W Bełchatowie zdobył również brązowy medal Mistrzostw Polski. 

Jako zawodnik był niezwykle uniwersalny, o czym najlepiej świadczy to, że w sezonie 2000/2001 był podstawowym rozgrywającym drużyny, wcześniej grając jako… przyjmujący. W ostatnich latach występował ponownie jako przyjmujący (poza tym kilka spotkań rozegrał na pozycji libero) w rezerwach bełchatowskiej drużyny, będąc jednym z jej filarów. W kończącym się sezonie wywalczył wraz z Siatkarzem Wieluń awans do PlusLigi.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved