Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > 22. kolejka LSK od czwartku do niedzieli, hit w Rzeszowie

22. kolejka LSK od czwartku do niedzieli, hit w Rzeszowie

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Emocje związane z Pucharem Polski siatkarek już odpadły i drużyny w tej chwili koncentrują się już tylko i wyłącznie na rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. 22. kolejkę rozgrywek ligowych zainaugurują już w czwartek Legionovia Legionowo i Muszynianka Muszyna. Hitem jednak bez dwóch zdań będzie niedzielne starcie Developresu SkyRes Rzeszów z Chemikiem Police.

 Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka Muszyna
czwartek, 15 marca, godz. 18:00

Zarówno zespoły z Muszyny, jak i Legionowa do czwartkowego spotkania przystąpią opromienione zwycięstwami w poprzedniej kolejce. Muszynianka 3:1 pokonała Pałac Bydgoszcz, a Legionovia w tym samym stosunku okazała się lepsza od Trefla Proximy Kraków. Podopieczne Piotra Olenderka w pierwszym meczu okazały się słabsze od Muszynianki w pierwszej rundzie, przegrywając 1:3 i na pewno grając na własnym boisku, zrobią wszystko, by zrewanżować się za tamtą porażkę. Determinacja gospodyń będzie na pewno tym większa, że potrzebują one punktów, aby uniknąć gry w barażu. Pomóc im w tym może na pewno reprezentantka Polski, Małgorzata Jasek, która w ostatnich meczach prezentowała się naprawdę dobrze.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna zajmuje w tabeli bezpieczne 6. miejsce i na pewno zrobi wszystko, by dopisać do swojego konta kolejne oczka. W Arenie Legionowo szykuje się więc sporo emocji. W ostatnim meczu z dobrej strony pokazały się obie środkowe Muszynianki Savić i Małgorzata Śmieszek, wiele także będzie zależało od reprezentantek kraju, Roksany Brzóski i Moniki Bociek.

Typ redakcji: Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3

Kursy LV Bet: Legionovia – 2,55; Polski Cukier – 1,45

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved