Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Igor Witiuk zawodnikiem Effectora

Igor Witiuk zawodnikiem Effectora

fot. archiwum

Ukraiński przyjmujący Igor Witiuk podpisał kontrakt z kieleckim klubem. Do skompletowania kadry potrzeba jeszcze dwóch graczy. - Chcemy pozyskać jeszcze jednego przyjmującego, a ponadto cały czas szukamy drugiego atakującego - mówi trener Daszkiewicz.

27-letni ukraiński przyjmujący (197 cm wzrostu) całą dotychczasową karierę spędził w swojej ojczyźnie, reprezentując barwy m.in. Budiwielnika, a ostatnio Favorita Łubnie. Trener Dariusz Daszkiewicz przyglądał się mu w trakcie turniejów w Rypinie i Raciborzu. – Zaprezentował się nieźle, ale nad kilkoma elementami musi jeszcze popracować – ocenia szkoleniowiec.

Igor Witiuk jest trzecim, obok Adriana Buchowskiego i Krzysztofa Wierzbowskiego, zawodnikiem, który zagra w Effectorze na przyjęciu. – Chcemy pozyskać jeszcze jednego, a ponadto cały czas poszukujemy drugiego atakującego – informuje Daszkiewicz. Kolejny kandydat do gry na tej pozycji ma być sprawdzany w piątkowym sparingu z AZS-em Politechniką Warszawską (godz. 18 w Mogielnicy). W sobotę do południa oba zespoły odbędą wspólny trening.

więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved