Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dorota Medyńska: Po kontuzji nie ma już śladu

Dorota Medyńska: Po kontuzji nie ma już śladu

fot. Bogusław Krośkiewicz

Dorota Medyńska miniony sezon straciła z powodu kontuzji kolana. Teraz zawodniczka zapomniała już o urazie, a w weekend wzięła udział w spotkaniu Młodej Orlen Ligi, po którym porozmawiała ze Strefą Siatkówki.

Na początek zapytam o ocenę meczu z młodym Chemikiem Police. Z perspektywy trybun wyglądało to na łatwe spotkanie, a z boiska?

Dorota Medyńska:Na pewno nie było to dla nas łatwe spotkanie. Pierwszy raz grałyśmy w takim składzie. Była to taka mieszanka dziewczyn z Orlen Ligi i Młodej Ligi. Dla nas to było najtrudniejsze, ale cieszymy się, że nasze indywidualne umiejętności pozwoliły nam wygrać ten mecz.

Można powiedzieć, że to właśnie dziewczyny z Orlen Ligi, czyli chociażby ty, Martyna Grajber czy Ewelina Tobiasz pomogłyście i wzięłyście ciężar gry na swoje barki.Starałyśmy się, aby jak najwięcej wziąć na siebie i odciążyć pozostałe dziewczyny. One jednak także bardzo dużo z siebie dały i w pewnych momentach także brały na siebie odpowiedzialność. Myślę, że tutaj nie można mówić, która zagrała lepiej, która gorzej. Wszystkie, które byłyśmy na boisku, po równo zasłużyłyśmy na to, aby wygrać.

Macie wyznaczone jakieś cele, jeżeli chodzi o Młodą Orlen Ligę?

Myślę, że tutaj ciężko jest mówić o jakichkolwiek celach. Najzwyczajniej w świecie będziemy wychodzić na boisko i próbować wygrać każdy mecz, który się da.

Po twojej kontuzji już nie ma śladu? Można powiedzieć, że już o niej zapomniałaś?

Mogę powiedzieć, że po tej kontuzji nie ma już śladu. Jak wychodzę na boisko, to nawet o niej już nie pamiętam. Nie mam oporów przy żadnych ruchach. Wszystko jest w jak najlepszym porządku i już nawet zapomniałam o całej tej sprawie.

Zostawiając Młodą Orlen Ligę. Przed tobą niedługo także walka w dorosłej lidze. Czego się spodziewasz po tych rozgrywkach?

Moim zdaniem liga w tym sezonie będzie bardzo mocna. Będzie bardzo ciężko o zwycięstwo w każdym spotkaniu, nawet tym z teoretycznie słabszym rywalem. My jednak mamy bardzo mocny skład, dołączyły do nas fajne zawodniczki. Liczę na to, że pokażemy się z dobrej strony.

Macie taki skład, który pozwala walczyć o coś więcej niż tylko miejsce w środku tabeli. Zgodzisz się z tym?

Na pewno. Jeżeli będziemy w formie, będziemy dobrze przygotowane, to wszystko może się wydarzyć.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, Młoda Liga Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved