Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Zwycięstwo pilanek w turnieju towarzyskim

Zwycięstwo pilanek w turnieju towarzyskim

fot. archiwum

PTPS Piła, Budowlani Łódź i BKS Aluprof Bielsko-Biała walczyły w ten weekend o Puchar Prezydenta Gminy i Miasta Jastrowie. Z wygranej mogły ostatecznie cieszyć się zawodniczki PTPS-u, jednak o ich triumfie zadecydowały małe punkty.

W Jastrowiu rywalizowały PTPS Piła, Budowlani Łódź oraz BKS Aluprof Bielsko-Biała. Pierwszego dnia zmierzyły się ze sobą te dwa pierwsze zepoły. Pilankom niezwykle zależało, aby wyjść zwycięsko z meczu z łodziankami, bowiem ostatni pojedynek z zespołem Budowlanych przegrały na turnieju w Bobolicach. Zemsta okazała się słodka i PTPS zapisał na swoim koncie pierwszą wygraną w turnieju towarzyskim o Puchar Prezydenta Gminy i Miasta Jastrowie.

Na zemstę liczył też BKS Aluprof Bielsko-Biała, dla którego turniej w Jastrowiu był już trzecim przedsezonowym sprawdzianem formy. Do tej pory bielszczanki zanotowały jedyną porażkę właśnie z klubem z Łodzi i liczyły, że tym razem uda im się wziąć odwet. Jednak łodzianki, podrażnione przegraną z pełniącym rolę gospodarza turnieju PTPS-em, zagrały bardzo dobre spotkanie i oddały rywalkom tylko jednego seta.

Ostatniego dnia turnieju PTPS Piła podejmował BKS. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla walczących o zwycięstwo w turnieju pilanek, które przegrały pierwsze dwie odsłony dosyć wyraźnie. Dopiero w trzecim secie pokazały skuteczną siatkówkę i z powodzeniem walczyły z przeciwnikiem. Czwarta partia okazała się jednak ostatnia, ale ze względu na różnicĘ małych punktów zespół PTPS-u Piła zakończył turniej na pierwszym miejscu. Dla pilanek był to ostatni sprawdzian przed zbliżającym się startem rozgrywek Orlen Ligi.Budowlani Łódź – PTPS Piła 0:3

BKS Aluprof Bielsko-Biała – Budowlani Łódź 1:3
(18:25, 25:17, 16:25, 23:25)

PTPS Piła – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3
(19:25, 18:25, 25:21, 17:25)

 

 

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved