Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jakub Wachnik już trenuje w nowym klubie

Jakub Wachnik już trenuje w nowym klubie

fot. Sabina Bąk

Jakub Wachnik, który został wypożyczony z radomskiego przedstawiciela w PlusLidze do klubu z ligi belgijskiej, ma za sobą pierwsze treningi w nowym zespole. - Antwerpia potrzebowała kolejnego silnego skrzydłowego - pisze oficjalna strona nowego zespołu Polaka.

Siatkarz, który zagra w tym sezonie w Topvolley Callant Antwerpia, podczas specjalnej prezentacji został przedstawiony jako jeden z najlepszych i najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w Polsce. W Belgii nie mają wątpliwości, że 22-latek jest nie tylko doskonałym uzupełnieniem zespołu, który prowadzi Alain Dardenne, ale i znaczącym wzmocnieniem.

– Antwerpia potrzebowała kolejnego silnego skrzydłowego, aby przystąpić do nowego sezonu – podkreśla klubowy serwis. Jakub Wachnik przedstawiony został jako jeden z największych talentów w Polsce, który był powoływany do kadry B. Klubowi działacze przypominają, że zawodnik ma za sobą udział w Lidze Europejskiej. Przede wszystkim informują, że grał w ostatnich dwóch sezonach w PlusLidze w Cerrad Czarnych Radom.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved