Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W pierwszym sparingu górą radomianie

W pierwszym sparingu górą radomianie

fot. archiwum

W Lidzbarku Welskim w towarzyskim spotkaniu zagrały przeciwko sobie dwa zespoły przygotowujące się do nowego sezonu PlusLigi. Czarni Radom w czterech setach pokonali AZS Politechnikę Warszawską. Rewanż już jutro.

Pierwszy set należał do podopiecznych Jakuba Bednaruka. Radomianie szybko się podnieśli po porażce i nadawali ton gry w kolejnych dwóch partiach. Najbardziej wyrównany był czwarty set, który zakończył się zwycięstwem Czarnych na przewagi.

– Początek mieliśmy słabszy, ale potem chłopcy się rozgrzali i wyglądało to naprawdę dobrze. Zwłaszcza w trzecim secie pokazaliśmy się niemal perfekcyjnie. Funkcjonował blok, bo tylko w tej fazie meczu zdobyliśmy tym elementem aż dziesięć punktów. Bolączką było przyjęcie i nad tym musimy pracować. Mecz zakończył Radosław Zbierski, który skutecznie zaatakował po skosie – relacjonował dla radom.sport.pl Dariusz Fryszkowski, kierownik klubu Cerrad Czarni Radom.

Pod nieobecność Raula Lozano, który na zaproszenie Łukasza Kadziewicza w piątkowy wieczór był gościem Tańca z Gwiazdami, drużynę z Radomia poprowadził duet Robert Prygiel-Wojciech Stępień. W sobotę o godzinie 11 rewanż.AZS Politechnika Warszawa – Cerrad Czarni Radom 1:3
(25:20, 17:25, 16:25, 25:27)

Czarni: Szczurek, Bołądź, Pliński, Ostrowski, Żalinski, Grobelny, Kowalski (libero) oraz Zugaj, La Cavera, Zbierski i Zwiech

źródło: inf. własna, sport.pl, wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved