Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Joanna Wołosz: Brakowało nam wszystkiego, w każdym elemencie

Joanna Wołosz: Brakowało nam wszystkiego, w każdym elemencie

fot. Cezary Makarewicz

- Potrzebna nam stabilizacja, by wyeliminować wahania w naszej grze od świetnej do beznadziejnej. To się zdarza nie tylko w jednym meczu, ale niekiedy nawet w jednym secie - mówiła po przegranej 1:3 z Holandią w ćwierćfinale ME polska rozgrywająca Joanna Wołosz.

Joanna Wołosz po meczu z Holenderkami mówiła: – Brakowało nam wszystkiego, w każdym elemencie. Mecz był bardzo podobny do tego w rozgrywkach grupowych w Apeldoorn. Do 14-15 punktu trzymałyśmy równą grę, potem Holenderki nam odjeżdżały. Nikt nam jednak nie powie, że nie chciałyśmy i że się nie starałyśmy. Na dzisiaj to chyba maks tego, co mogłyśmy zrobić. Uważam jednak, że była szansa pokonać Holenderki. Gdyby udało nam się znaleźć stabilizację i wyeliminować wahania w naszej grze, od świetnej do beznadziejnej. To się zdarza nie tylko w jednym meczu, ale niekiedy nawet w jednym secie. Nie możemy tracić punktów seryjnie, to nas wykańcza – dodała.

Pytana o nieobecność Anny Werblińskiej stwierdziła: – Z nią byłoby nam łatwiej, ale wiedziałyśmy dość wcześnie, że nie zagra. Kolano w meczu z Białorusią spuchło jej od razu, więc nie było wątpliwości, że nie wystąpi. Byłyśmy na to przygotowane psychicznie.

Miałyśmy swoje marzenia związane z tym turniejem, zależało nam na tym, by dobrze się zaprezentować. Na dzisiaj więcej nie mogłyśmy zrobić, ale przed nami kwalifikacje olimpijskie w Ankarze – mówiła Joanna Wołosz. – Będziemy tam walczyły do końca. To kilka miesięcy, myślę, że będziemy grały lepiej. Najpierw jednak kluby, bo nawet nie miałam okazji ustalić, którego dnia po mistrzostwach muszę się stawić.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved