Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Georg Grozer zagra w Korei Południowej

Georg Grozer zagra w Korei Południowej

fot. archiwum

Włodarze Biełogorje Biełgorod poinformowali niedawno, że jeden z liderów ich zespołu, Georg Grozer, może opuścić klub. Tak też się stało i niemiecka gwiazda znalazła nowego pracodawcę w Korei Południowej i zagra w zespole Samsung Bluefangs.

Nowym klubem byłego atakującego Asseco Resovii Rzeszów będzie Samsung Bluefangs. Do dalekiej Azji Grozer uda się tuż po zakończeniu październikowych mistrzostw Europy. Nowy klub Georga Grozera to ośmiokrotny mistrz V-League. Minione rozgrywki zakończył na drugim miejscu. W poprzednich sezonach w tym zespole grały takie gwiazdy jak William Priddy czy Gavin Schmitt.

Do Biełogorje Biełgorod Grozer przeniósł się w 2012 roku, opuszczając Asseco Resovię. Latem pojawiły się pogłoski, że Grozer może opuścić klub. Niektórzy mówili o problemach finansowych rosyjskiego giganta. Giennadij Szypulin w oświadczeniu zapewnił jednak, że mając na uwadze interesy reprezentacji Rosji, klub chce postawić na rodaków. Jedynym obcokrajowcem będzie Marko Ivović. Zespół opuścił Dragan Travica, który będzie kolegą Michała Kubiaka w Halkbanku Ankara.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved