Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Kontuzja Anny Werblińskiej, czy zagra z Holandią?

Kontuzja Anny Werblińskiej, czy zagra z Holandią?

fot. Mariusz Federowicz

Anna Werblińska nie dokończyła meczu z Białorusią. Zeszła z bolącym kolanem. - Pojechała do szpitala. Czekamy na wyniki badań - mówi trener Polek Jacek Nawrocki. - Ania to filar naszej drużyny w każdym elemencie - przyznaje Izabela Bełcik.

Ania zgłosiła nam uraz nogi przed tie-breakiem, po zakończeniu czwartego seta. Mówiła, że ją boli. Próbowaliśmy coś z tym zrobić doraźnie. Ona bardzo chciała zagrać w piątym secie, więc dobrałem tak ustawienie, by nie musiała za bardzo być pod siatką – mówił trener Jacek Nawrocki. Niestety, po dwóch-trzech piłkach okazało się, że nie ma to sensu i Ania zeszła. Pojechała na badania do szpitala.

Pytany o to, czy Anna Werblińska może nie zagrać w czwartek z Holandią, odrzekł: – Każdą myśl dopuszczam.

Gdybyśmy wygrały ten mecz w trzech setach, to problem by się rozwiązał. Ania mogłaby uniknąć kontuzji – mówi rozgrywająca reprezentacji Polski, Joanna Wołosz.Ania to filar naszej drużyny w każdym elemencie. To wielka siła w ataku i zagrywce, co pokazała również w meczu z Białorusią. Ja nie wyobrażam sobie, aby mogło jej zabraknąć w ćwierćfinale i będę się modlić o to, żeby wróciła na boisko – dodaje na łamach Przeglądu Sportowego rozgrywająca Polek, Izabela Bełcik.



To niejedyny problem zdrowotny w polskim zespole. Katarzyna Skowrońska-Dolata po meczu z trudem udzielała wypowiedzi z powodu bardzo silnego kaszlu. Ostatnich wywiadów już nie była w stanie skończyć. – Wszystkie jesteśmy chore – powiedziała.

 

źródło: przegladsportowy.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved