Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Zaroślińska: Strasznie chciałam być na tej imprezie

Katarzyna Zaroślińska: Strasznie chciałam być na tej imprezie

fot. 058sport.pl / atomtrefl.pl

- Na pewno bardzo bolą mistrzostwa, które uciekły. Śledziłam mecz z Włoszkami i aż ściskało mnie serce, że nie mogę być z dziewczynami. Nie wiem, czy bym pomogła, ale strasznie chciałam być na tej imprezie, to był mój główny cel - mówi Katarzyna Zaroślińska.

Bardziej cieszy medal igrzysk europejskich, czy bolą mistrzostwa Europy, które pani uciekły przez kontuzję?

Katarzyna Zaroślińska:Na pewno bardziej bolą mistrzostwa, które uciekły. Śledziłam mecz z Włoszkami [rozmowa była przeprowadzona w sobotę – przyp. red.] i aż ściskało mnie serce, że nie mogę być z dziewczynami. Nie wiem, czy bym pomogła, ale strasznie chciałam być na tej imprezie, to był mój główny cel. Bardziej cieszyłby mnie medal mistrzostw Europy, choć nie ukrywam, że srebro z Baku to też coś pięknego. Tym bardziej, że to pierwsza taka impreza. Zdążyłam jednak o niej zapomnieć, też przez żal z braku wyjazdu na mistrzostwa. Mam nadzieję, że teraz powalczę o medal z klubem.

No właśnie – stać PGE Atom Trefl po zmianach kadrowych na przynajmniej powtórzenie osiągnięcia z ubiegłego sezonu, czyli wicemistrzostwa i Pucharu Polski?Na pewno tak. Jest dużo grania. Mamy Ligę Mistrzyń, Puchar Polski do obronienia. Chciałam w tamtym roku zdobyć wreszcie złoto, może tym razem się uda. Z pewnością rywale są silniejsi, ale uważam, że z tym zespołem i naszą ciężką pracą możemy być w czołowej trójce. Szanse są bardzo duże.

PGE Atom to siódmy przystanek w pani karierze. Chciałby tu pani zostać na dłużej, czy myśli pani o jeszcze innym kierunku w przyszłości?

Przedłużyłam umowę z klubem, co świadczy, że mi się tu podoba. To mój siódmy klub, ale rok spędziłam tylko w Mielcu. W innych starałam się być dłużej. Mam nadzieję, że w Sopocie będę grać jak najdłużej, nie lubię przemieszczać się z miejsca na miejsce. Tu zresztą jest wszystko poukładane, mamy bardzo dobry sztab szkoleniowy, a zależy mi na podnoszeniu swoich umiejętności. Z tymi trenerami na pewno mogę być coraz lepszą zawodniczką. To dla mnie priorytet. Nie mam na co narzekać i wierzę, że jeszcze długo tu będę grać.

Więcej w serwisie gorzow24.pl

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved