Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Dragan Nešić złożył rezygnację

Dragan Nešić złożył rezygnację

fot. archiwum

Selekcjoner reprezentacji siatkarek Bułgarii złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska po nieudanych mistrzostwach Europy w wykonaniu jego podopiecznych. Dymisja najprawdopodobniej zostanie przyjęta, ale nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Nešicia.

Taki dokument wpłynął do federacji, nie sądzę więc, by trener Nesić dalej pozostał na swoim stanowisku – zdradził mediom prezydent bułgarskiej federacji, Danczo Lazarow. Wczoraj rezygnację z posady selekcjonera reprezentacji kobiet Bułgarii zapowiedział trener Dragan Nešić.

Serbski szkoleniowiec prowadził reprezentację Bułgarii od maja tego roku, zastąpił na tym stanowisku Rosjanina Władimira Kuzjutkina. Jego podopieczne przegrały w mistrzostwach Europy z Rosją 0:3 oraz po tie-breakach z Białorusią i Chorwacją i pożegnały się z turniejem już po I rundzie. – Nie wiem, z czego wynika tak słaby występ na kolejnych już mistrzostwach Europy. Musimy się nad tym zastanowić i przeprowadzić dogłębną analizę, dlaczego te zawodniczki od pięciu lat osiągają podobne wyniki, mimo że pracowało z nimi wielu dobrych trenerów. Być może to nie w osobie selekcjonera tkwi przyczyna – zastanawia się Danczo Lazarow.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie następcą Nešicia na stanowisku selekcjonera, ale decyzja zapadnie nie wcześniej niż po zakończeniu trwających jeszcze mistrzostw Europy siatkarek.źródło: bgvolleyball.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved