Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Agnieszka Bednarek-Kasza: Możemy naruszyć Holandię

Agnieszka Bednarek-Kasza: Możemy naruszyć Holandię

fot. archiwum

Reprezentacja Polski siatkarek pokonała Białoruś 3:2 i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. - Możemy naruszyć Holandię, ale musimy zagrać naszą najlepszą siatkówkę - mówi przed czwartkowym meczem o awans do półfinału Agnieszka Bednarek-Kasza.

Biało-czerwone z łatwością wygrały pierwsze dwie partie i były o krok od szybkiego awansu do kolejnej rundy. Rywalki jednak zaczęły prezentować się lepiej i doprowadziły do tie-breaka. W piątym secie podopieczne Jacka Nawrockiego postawiły na swoim. – Źle weszłyśmy w trzecią partię i od tego zaczęły się nasze problemy. Dlaczego? Trudno powiedzieć. Złożyło się na to kilka czynników. My trochę obniżyłyśmy loty, a przeciwniczki to wykorzystały i zaczęły grać skuteczniej – mówi Agnieszka Bednarek-Kasza, środkowa reprezentacji Polski.

W czwartek o godzinie 20.00 Polki zagrają mecz ćwierćfinałowy z Holandią. Gospodynie turnieju są na razie niepokonane i fazę grupową zakończyły na pierwszym miejscu w tabeli. – Możemy naruszyć Holandię, ale musimy zagrać naszą najlepszą siatkówkę. Jeśli nie będziemy popełniać błędów, choćby takich jak w meczu z Białorusią, nie będziemy notować przestojów, to mamy szansę. Holandia jest naprawdę silna i można z nią rywalizować, wyłącznie grając równo – kończy Bednarek-Kasza.

  

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved