Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Nikola Paluszczak: Musimy sobie stawiać jak najwyższe cele

Nikola Paluszczak: Musimy sobie stawiać jak najwyższe cele

Od meczu z Sokołem Katowice drugoligowy sezon rozpoczną siatkarki MKS-u Kalisz. M.in. dla Nikoli Paluszczak będzie to debiut w rozgrywkach seniorskich. - Na pewno pojawi się stres na początku, ale z każdym meczem powinno być coraz lepiej - zapewnia.

Do premierowego spotkania w drugiej lidze kaliszanki przystąpią pełne optymizmu. – Atmosfera w zespole jest bardzo fajna, dobrze się ze sobą czujemy, cały czas się zgrywamy. Do Katowic jedziemy po to, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, najlepiej o zwycięstwo. Chcemy dobrze rozpocząć sezon – mówi zawodniczka MKS-u.

Dla niej, jak i kilku jej koleżanek będzie to pierwszy sezon w rozgrywkach seniorskich na szczeblu centralnym. – Na pewno pojawi się stres na początku, ale z każdym meczem powinno być coraz lepiej. Starsze dziewczyny bardzo nam pomagają, dużo podpowiadają, więc współpraca układa się bardzo dobrze. Mamy duże chęci do gry i postaramy się prezentować jak najlepiej – zapewnia Nikola Paluszczak.Pierwsze potyczki w wykonaniu kaliskich siatkarek mają dać odpowiedź, na co będzie je stać w tym sezonie. – Musimy sobie stawiać jak najwyższe cele. Jako debiutujący zespół w każdym meczu trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i walczyć o zwycięstwo. A jak to się ułoży, zobaczymy – kończy rozgrywająca kaliskiej drużyny.

Autor: Michał Sobczak

źródło: faktykaliskie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved