Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Asseco Resovia i Lotos Trefl o Superpuchar Polski zagrają w Poznaniu

Asseco Resovia i Lotos Trefl o Superpuchar Polski zagrają w Poznaniu

fot. archiwum

Poznańska Arena po raz trzeci gościć będzie mecz o Superpuchar w piłce siatkowej mężczyzn. 28 października o godz. 20.30 o to trofeum zagrają - mistrz Polski, Asseco Resovia Rzeszów i zdobywca krajowego pucharu, Lotos Trefl Gdańsk.

28 kwietnia br. Asseco Resovia Rzeszów pokonała po raz trzeci w starciach finałowych LOTOS Trefl Gdańsk i zdobyła tytuł mistrza Polski 2015. Dokładnie pół roku później, 28 października, drużyna z Gdańska stanie przed okazją do rewanżu za przegrany finał play-off. Zwycięzca meczu pomiędzy dwiema najlepszymi polskimi drużynami poprzedniego sezonu zdobędzie prestiżowe trofeum – Superpuchar 2015 w piłce siatkowej mężczyzn.

Nadrzędnym celem PLPS S.A. jest ciągła popularyzacja i podnoszenie poziomu polskiej siatkówki klubowej. Dlatego w 2012 roku zdecydowaliśmy się na reaktywację prestiżowego trofeum, jakim jest z pewnością Superpuchar. To starcie najlepszych polskich drużyn, mistrza Polski i zdobywcy krajowego Pucharu. Wielkie siatkarskie emocje są gwarantowane – powiedział Jacek Kasprzyk, prezes zarządu PLPS S.A.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved