Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Adamajtis: Jest jeszcze wiele elementów do poprawy

Paweł Adamajtis: Jest jeszcze wiele elementów do poprawy

fot. Tomasz Adamaszek / azspw.com

Za siatkarzami Indykpolu AZS Olsztyn kolejne sparingi z Lotosem Treflem Gdańsk, a przed nimi kolejne z Effectorem Kielce i Łuczniczką Bydgoszcz. - Na pewno w naszej grze jest wiele elementów, które trzeba poprawić - powiedział Paweł Adamajtis.

Jak oceniasz waszą formę po sparingach z gdańszczanami?

Paweł Adamajtis: – Wyniki sparingów z Lotosem Treflem Gdańsk są satysfakcjonujące – 3 wygrane i remis. Na pewno w naszej grze jest wiele elementów, które trzeba poprawić, ale pracujemy nad tym bardzo intensywnie na treningach. (uśmiech)

Powiedział to człowiek, który praktycznie w każdym meczu miał 70-procentową skuteczność w ataku…– Nie przesadzajmy. Jeden mecz się trafił, w którym miałem taką wysoką skuteczność. Na ten wynik pracuje cała drużyna – to nie tylko moja zasługa. (uśmiech) Najważniejsze jest to, że w każdym spotkaniu z Gdańskiem zagraliśmy dobre zawody. Widać, że mocno pracujemy na treningach i realizujemy założenia trenera. Jeśli dalej będzie to tak wyglądać, to jestem spokojny o wyniki. (uśmiech)

Przed nami turniej w Rypinie, podczas którego zmierzycie się z Effectorem Kielce i Łuczniczką Bydgoszcz. Zespoły, które powinny być w naszym zasięgu w rozgrywkach PlusLigi, ale sezon przygotowawczy ma to do siebie, że różnie może być.

– Nareszcie zagramy z innymi zespołami! W sumie drugi weekend pod rząd graliśmy z Lotosem Treflem Gdańsk, teraz zmierzymy się z Effectorem i Łuczniczką. Damy na pewno z siebie wszystko, a celem numer jeden będzie realizowanie założeń trenera i wygranie obu spotkań.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved