Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni pozyskają uczestnika Pucharu Świata?

Czarni pozyskają uczestnika Pucharu Świata?

fot. archiwum

Skład Czarnych Radom wydawał się być skompletowany. Kiedy jednak Jakub Wachnik został wypożyczony, klub stanął przed problemem pozyskania nowego zawodnika na pozycję przyjmującego. Być może już na początku tygodnia dołączy do drużyny uczestnik Pucharu Świata.

Po odejściu Wachnika w ekipie Czarnych pozostało trzech zawodników występujących na pozycji przyjmującego: Artur Szalpuk, Wojciech Żaliński oraz Igor Grobelny. Wygląda na to, że klub zdecydował się na pozyskanie kolejnego siatkarza, który uzupełni lukę po Wachniku. – Jest to siatkarz grający na pozycji przyjmującego z atakiem. To reprezentant swojego kraju, który był z zespołem na Pucharze Świata w Japonii. Kwestia jego transferu powinna wyjaśnić się w ciągu kilkudziesięciu najbliższych godzin – powiedział na łamach Echa Dnia Raul Lozano.

W ramach przygotowań do sezonu podopieczni argentyńskiego szkoleniowca rozegrali już cztery mecze kontrolne. Podczas turnieju na Słowacji odnieśli trzy zwycięstwa, natomiast w środę ulegli ukraińskiej ekipie, prowadzonej przez Jana Sucha.

Natomiast w najbliższy weekend siatkarze z Mazowsza udadzą się do Rypina, gdzie swoją formę sprawdzą w konfrontacjach z innymi klubami z ekstraklasy – Indykpolem AZS Olsztyn, Łuczniczką Bydgoszcz oraz Effectorem Kielce.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved