Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wygrane mecze towarzyskie Espadonu Szczecin

Wygrane mecze towarzyskie Espadonu Szczecin

fot. volleyespadon.pl

Drużyna ze Szczecina zorganizowała turniej towarzyski i okazała się mało gościnna. Najpierw wygrała 4:1 z niemiecką ekipą, a następnie 3:1 z duńskim Ishoj Volley. Takie wyniki to z pewnością dobry prognostyk dla szczecinian przed zbliżającymi się rozgrywkami I ligi.

Szczecinianie mogą być zadowoleni ze swoich występów na turnieju w Policach. Forma wydaje się być stabilna, a zawodnicy pewni siebie. Espadon Szczecin bez problemów pokonał w pierwszym meczu niemiecki Netzhoppers Königs Wusterhausen. Trenerzy obu ekip umówili się na pięć setów, bez względu na wynik, dlatego też polska ekipa wygrała 4:1. Niemiecki klub to nie byle jaki przeciwnik, bowiem w 2009 roku zajął 4. miejsce w lidze niemieckiej. Kolejnym rywalem szczecinian był duński Ishoj Volley. Zawodnicy Espadonu pokazali się z dobrej strony w ofensywie i pewnie wygrali 3:1. Dwa zwycięstwa polskiego klubu oznaczają, że wygrał on ten międzynarodowy turniej. Nagrodą przede wszystkim są dobre nastroje zawodników i kibiców przed zbliżającym się startem rozgrywek ligowych, bo nic lepiej nie motywuje niż zwycięstwa.

Na boisku mieli okazję zaprezentować się wszyscy zdolni do gry zawodnicy Espadonu Szczecin. Z gry wyeliminowany przez kontuzję był jednak rozgrywający Krzysztof Antosik. Za to zastępujący go Michał Sladecek pokazał, że potrafi pokierować drużyną i poprowadzić ją do wygranej.

Espadon Szczecin – Netzhoppers Königs Wusterhausen 4:1Espadon Szczecin – Ishoj Volley 3:1

 

 

źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved