Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > ŁKS Commercecon Łódź pokonał zespół czeskiej ekstraklasy

ŁKS Commercecon Łódź pokonał zespół czeskiej ekstraklasy

fot. lksfans.pl

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały w piątek mecz towarzyski z piątym zespołem czeskiej ekstraklasy, TJ Ostrava. W sobotę i niedzielę łodzianki wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju Ostrava Cup 2015, gdzie zmierzą się między innymi z Agelem Prostejov.

W piątkowym sparingu w Ostrawie trener Maciej Bartodziejski próbował różnych rozwiązań taktycznych, w tym również gry na dwie libero. W pierwszych dwóch setach górą były łodzianki, w dwóch nastepnych gospodynie. Biało-czerwono-białe mecz na swoją korzyść rozstrzygnęły w tie-breaku. Co ciekawe oba zespoły spotkały się ze sobą w minioną sobotę w Łodzi podczas turnieju o Puchar Commercecon i wówczas wynik był dokładnie taki sam.

W sobotę i niedzielę łodzianki wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju Ostrava Cup 2015. Oprócz gospodyń rywalkami siatkarek ŁKS-u będą mistrz Czech oraz wielokrotny uczestnik Ligi Mistrzyń Agel Prostejov oraz inny zespół czeskiej ekstraklasy – Prerov.

Rozgrywki ligowe ełkaesianki rozpoczną 3 października we własnej hali, podejmując zespół SMS-u PZPS Szczyrk.TJ Ostrava – ŁKS Commercecon Łódź 2:3
(19:25, 25:27, 25:12, 25:23, 11:15)

ŁKS: Nadziałek, Wołoszyn, Smitalova, Osadchuk, Sielicka, Bryda, Szyjka (libero) oraz Wasiak, Tomczyk, Sawaniewicz, Kucharczyk, Leszek i Oleksy

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved