Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zorganizujmy wspólnie XI Memoriał Arkadiusza Gołasia!

Zorganizujmy wspólnie XI Memoriał Arkadiusza Gołasia!

fot. archiwum

W dniach 23-25 października w Murowanej Goślinie zaplanowany jest XI Memoriał Arkadiusza Gołasia. 16 września minie 10 lat, odkąd nie ma z nami Arka. Teraz wszyscy mamy możliwość przyczynić się do organizacji memoriału jego imienia.

W niespełna pięć lat rozegrał ponad 140 spotkań w reprezentacji Polski. Był jej potrzebny, był potrzebny całej polskiej siatkówce, która wchodziła właśnie w okres swojego największego rozwoju. Nieżyjący już red. Zdzisław Ambroziak mówił, że to „chłopak o stratosferycznym zasięgu”. Niewielu bowiem zawodników na świecie potrafiło zaatakować piłkę na wysokości przekraczającej 360 cm. Wystąpił w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata, a także mistrzostwach Europy – w nich reprezentował biało-czerwone barwy na tydzień przed śmiercią.

Teraz wszyscy mamy możliwość przyczynić się do organizacji XI Memoriału Arkadiusza Gołasia. Jest jeszcze jeden ważny cel – organizatorzy chcą wymienić ogromną reprezentacyjną koszulkę Arka z numerem 16, która tradycyjnie pojawi się pod dachem hali.

Ruszyła akcja crowdfundingowa na portalu FANS4CLUB.COM. Każdy z was za swój udział może wybrać nagrodę związaną z polską siatkówką. Są dostępne między innymi piłki i koszulki meczowe Resovii, Lotosu Trefla, Łuczniczki, ZAKSY, PGE Skry, Jastrzębskiego Węgla, a także limitowane serie koszulek AZS-u Częstochowa, reprezentacji z nazwiskiem Gołaś oraz numerami, w których grał w klubie i kadrze. I tu niespodzianka – numer 16 na wymienianej koszulce Arka stworzą imiona i nazwiska wszystkich kibiców biorących udział w projekcie. Po zapewnieniu środków na organizację memoriału kolejnym celem będzie sfinansowanie wyjątkowej oprawy imprezy – podobnych efektów laserowych, jakie oglądaliśmy podczas finału mistrzostw świata w Katowicach, kiedy Spodek dosłownie odleciał!Szczegóły projektu Razem dla Arka znajdziecie tutaj:
https://fans4club.com/project-razemdlaarka

FANS4CLUB jest już znane części kibiców siatkarskich w Polsce. Zaczęło się od remontu szatni PGE Skry Bełchatów. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle razem z kibicami sfinansowała „Salę Chwały ZAKSY”. Dwa najlepsze zespoły minionego sezonu Orlen Ligi – Chemik Police oraz PGE ATOM Trefl Sopot, zyskały ogromne sektorówki. Król letnich polowań – Impel Wrocław – zorganizował akcję „Volleymania ogarnia Dolny Śląsk”, której celem było ubranie dzieci w jednolite i profesjonalne stroje.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved