Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Niegroźne problemy zdrowotne Michała Winiarskiego

Niegroźne problemy zdrowotne Michała Winiarskiego

fot. Łukasz Krzywański

Przyjmujący Skry Bełchatów nie dokończył wraz ze swoją drużyną turnieju towarzyskiego w Londynie. Reprezentant Polski już w pierwszym meczu zaczął odczuwać ból pleców, przez co sztab postanowił oszczędzać zawodnika.

Jak informowaliśmy wcześniej, Skra Bełchatów zajęła drugie miejsce w towarzyskim turnieju o Puchar Polskich Lotników, ustępując VfB Friedrichshafen. Brązowy medalista mistrzostw Polski musiał sobie niemal przez cały turniej radzić bez byłego kapitana reprezentacji Polski, Michała Winiarskiego. Przyjmujący już w pierwszej części inaugurującego turniej spotkania zaczął odczuwać ból pleców. Przypomnijmy, że zawodnik już kilkukrotnie borykał się z tą kontuzją. Nie dziwi zatem decyzja sztabu szkoleniowego, który postanowił oszczędzać zawodnika.

Jest to rodzaj przeciążenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, który niestety bardzo często występuje u wyczynowych graczy. We wtorek Michał przejdzie kontrolne badania i będziemy wiedzieć więcej, ale dziś nie można mówić o kontuzji czy poważnym urazie – uspokaja Wojciech Łucarz.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved